Najnowsze artykuły

Dieta pudełkowa bez laktozy: Życie pełne...

Dieta pełna smaku i komfortu, jednocześnie pozbawiona laktozy, to rozwiązanie, które staje się coraz bardziej popularne w Polsce. O czym warto wiedzieć...

Czytaj Więcej

Historia utraty wagi - Jak Vertika straciła 12 kg w 3 miesiące z HealthifyMe

Imię i nazwisko: Vertika Singh

Płeć: Kobieta

Zawód: Ukończenie studiów

Przed HealthifyMe

Byłam bardzo szczupła i super aktywna w czasach szkolnych, a później zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy, co doprowadziło do przyrostu wagi. Widziałam siebie jako osobę z nadwagą, której brzuszek wystawał z powierzchni ciała. Stopniowo stawałam się apatyczna i leniwa w ciągu dnia, moja prędkość biegania spadła do połowy, nie miałam ochoty na nic.

Widziałam siebie jako osobę z nadwagą, której brzuszek ciągle zaglądał z powierzchni ciała. Dopiero podczas blokady postanowiłem, że moim celem będzie utrata wagi.

Punkt zwrotny

To było podczas blokady, że ustawiłem utraty wagi jako mój cel.

Moja najlepsza przyjaciółka zapoznała mnie z niesamowitą aplikacją HealthifyMe. Wiedziała, że jestem big-time foodie i trudno było mi kontrolować moją dietę. Ważyłam 68 kg, kiedy zapisałam się na Inteligentny Plan HealthifyMe.

Podróż transformacji odchudzającej

Jeśli chodzi o naukę, kontrola porcji posiłków była na szczycie, ponieważ nie powinnam jeść nieopomiarowanych porcji. Drugim było picie co najmniej 8 - 9 szklanek wody dziennie. Funkcja śledzenia wody w aplikacji HealthifyMe pomogła mi osiągnąć ten cel.

Upewniłam się również, że codziennie chodzę na poranny spacer, ponieważ zrozumiałam, jak ważne jest zwiększenie metabolizmu. Skupiłem się również na kombinacji treningu siłowego i cardio, aby uzyskać zauważalną utratę wagi.

Inteligentny plan HealthifyMe

Inteligentny plan w jednej linii dla mnie był jak Bóg - który pomaga tym, którzy są w potrzebie. Zapisałem się na Smart Plan, ponieważ pasował do mojego codziennego harmonogramu i komfortu - pomógł mi śledzić wszystkie moje posiłki.

Ria była moim trenerem AI, który opowiadał mi o mojej codziennej rutynie żywieniowej. Ria przeanalizowałaby również moje zachcianki dotyczące niezdrowego jedzenia i podała mi alternatywną, zdrową wersję!

Wskazówki/rzeczy, które sprawdziły się podczas podróży transformacyjnej

Byłem wielkim smakoszem i nie miałem kontroli nad moim jedzeniem. Podczas śledzenia moich posiłków codziennie na aplikacji, byłem zszokowany i rozczarowany moimi niezdrowymi nawykami żywieniowymi. Aplikacja HealthifyMe pomogła mi dokonać zdrowych wyborów żywieniowych, a także nauczyła mnie, jak ważne jest dodawanie białka do każdego posiłku w prostszy sposób.

Ulubione funkcje w aplikacji HealthifyMe

Tracker kalorii HealthifyMe był najbardziej dokładną funkcją, którą kochałem. Podobała mi się również cała koncepcja HealthifyMe, która polega na utrzymaniu zdrowia i kondycji!

Najbardziej znacząca zmiana w stylu życia po dołączeniu do HealthifyMe

Po rozpoczęciu mojej podróży z HealthifyMe, przeszedłem przez kilka poważnych zmian fizycznie i psychicznie. Straciłam 12 kg i zapanowałam nad poziomem mojej tarczycy. Straciłam również cały dodatkowy tłuszcz z moich ud, brzucha, bioder, szyi i ramion!

Przełamywanie barier

Pokonanie zachcianek i kontrola porcji była największą przeszkodą, z jaką się mierzyłam, a aplikacja HealthifyMe bardzo szybko to rozwiązała. Były czasy raz w tygodniu lub w miesiącu, gdzie czułem się leniwy, ale stałe przypomnienie aplikacji trzymał mnie i trzymał mnie na torze do moich celów.

Po HealthifyMe

Wśród moich najlepszych decyzji, zainstalowanie i zrozumienie aplikacji HealthifyMe jest na szczycie. Ten rok samoanalizy dał mi wizję i cel, aby osiągnąć rzeczy. Jestem w podróży, aby pozostać w dobrej formie. Jestem zdecydowanie #Healthified z największą pomocą zespołu i aplikacji HealthifyMe.

Reakcje od przyjaciół i rodziny po transformacji

Najlepszy rodzaj komplementów, które otrzymałem, pochodziły od mojej rodziny. Motywowali mnie swoim wsparciem i słowami. Najlepszy i najzabawniejszy komplement otrzymałem od mojego ojca. Powiedział: "Ye ab angoor se kishmish ho gayi hai".

Jak się czuję teraz - po osiągnięciu mojego celu?

Czuję się świetnie, jestem pewna siebie, a najlepsze jest to, że mogę pochwalić się moim zdrowym ciałem i wyglądać dobrze w ubraniach, które sama wybiorę! Mogę teraz z pewnością powiedzieć, że dołożyłam swoją cegiełkę do "Fit India".

Wiemy, że kobiety są bezinteresowne i opiekuńcze, ale większość z nich nie potrafi zadbać o siebie w procesie dbania o innych.

W tym Dniu Kobiet postarajmy się przerwać ten cykl i zachęćmy kobiety w naszym życiu do nadania priorytetu swojemu zdrowiu - #WeforWomen

Zastrzeżenie: Wyniki mogą się różnić w zależności od Ciebie. Pozwól nam pomóc określić najlepsze podejście dla Ciebie, aby osiągnąć swój cel.

Tags: healthifymeHealthifyMe app's calorie trackerTransformation podróżTransformation StoryVertika Singh utrata wagi przed i po weight loss story